Nasz cennik

 • mycie chemiczne i weryfikacja stanu wszystkich elementów turbiny.
 • wycena naprawy oraz wstępne ustalenie przyczyny awarii
Bezpłatne

Naprawa podstawowa

 • mycie ultradźwiękowe wszystkich detali.
 • piaskowanie korpusów.
 • kontrola parametrów i punktów pomiarowych podanych przez producenta danej turbosprężarki.
 • wymiana wszystkich łożysk, uszczelnień i elementów mocujących.
 • dynamiczne wyważenie i doważenie układu wirującego
 • montaż końcowy.
 • regulacja wartości ciśnienia doładowania (jeśli jest to przewidziane przez konstrukcję turbosprężarki).

Samochody osobowe,

dostawcze, ciężarowe i ciągniki

od 700 zł

Sprzęt ciężki

Wycena indywidualna

Naprawa główna

 • wykonanie naprawy podstawowej.
 • wymiana układu wirującego (wałek z kołem turbiny + korpus + koło sprężarki, ewentualnie zmienna geometria / wg potrzeby).

Samochody osobowe,

dostawcze, ciężarowe i ciągniki

od 800 zł

Sprzęt ciężki

Wycena indywidualna

Podane ceny są cenami netto. Ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT 23%

Naprawa turbosprężarek

Zakup nowej turbosprężarki to koszt, którego właściciel pojazdu stara się uniknąć. Alternatywą może być zakup turbosprężarki po regeneracji lub naprawa zepsutej. Naszym Klientom oferujemy profesjonalną naprawę turbosprężarek w przystępnych cenach. Wystarczy rzut oka na nasz cennik, aby się przekonać, że regeneracja turbiny naprawdę się opłaca.

Od czego zależy cena naprawy turbosprężarki?

Usługi takiej jak regeneracja turbiny nie jesteśmy w stanie wycenić bez demontażu turbosprężarki. Dopiero demontaż turbiny na części pierwsze pozwala ocenić zakres oraz skalę uszkodzeń, a także możliwość ich naprawy – nie każda usterka kwalifikuje się do naprawy. Cena regeneracji turbiny jest uzależniona od stopnia uszkodzeń oraz zakresu elementów wymagających wymiany.

Warszawa i okolica: Ile kosztuje regeneracja turbiny?

Kiedy w grę wchodzi regeneracja turbosprężarek cena jest trudna do oszacowania z góry. Dlatego na pytanie Klienta o to, ile kosztuje regeneracja turbiny najczęściej podajemy rząd kosztów rozpoczynających się do danej kwoty. Regeneracja turbiny – cena w przypadku samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz ciągników zaczyna się od 700 złotych.

W celu oszacowania finalnego kosztu naprawy oferujemy bezpłatne mycie chemiczne oraz diagnostykę turbosprężarki. Zabieg ten pozwala nam określić ostateczną cenę usługi regeneracja turbiny, a Klientom podjąć świadomą decyzję o rozpoczęciu naprawy.

Jak pracujemy?

Po rozłożeniu turbiny i zapoznaniu się z jej stanem sporządzamy wstępną wycenę prac. Jeśli zaakceptujesz nasz kosztorys przystąpimy do regeneracji. Już na etapie wstępnej wyceny zakładamy widełki cenowe, dzięki czemu ostateczny koszt naprawy i regeneracji praktycznie nigdy nie przekracza założonego budżetu.